Strona Główna Filmy Deadpool 2: Zmiana daty premiery i nowe zdjęcie na jej uczczenie

Deadpool 2: Zmiana daty premiery i nowe zdjęcie na jej uczczenie

Zazwyczaj jeśli studio ogłasza zmianę daty premiery filmu, oznacza to opóźnienia. Jednakże w przypadku filmu Deadpool 2 sytuacja jest zupełnie odwrotna. Film zobaczymy wcześniej niż przypuszczaliśmy.

Zamiast planowanej premiery 1 czerwca bieżącego roku, film wejdzie do kin już dwa tygodnie wcześniej – 18 maja. Co też oznacza, że zawita on na ekrany dwa tygodnie po Avengers: Infinity War. Natomiast tydzień po premierze drugiej części Deadpoola premierę będzie miał film Solo: A Star Wars Story. Maj zapowiada się więc niezwykle intensywnie i interesująco.

Ryan Reynolds, który wciela się w Wade’a Wilsona, wiadomość o przyspieszonej dacie premiery uczcił na swoim twitterze zdjęciem w planu filmu Deadpool 2. Na fotce możemy zobaczyć jego miecze, których imiona inspirowane są serialem Golden Girls. Miecze noszą imiona Bea i Arthur. A źródłem inspiracji była aktorka grająca w legendarnym serialu. Bea Arthur odgrywałą w serialu postać Dorothy. Zarówno w pierwszym filmie, jak i komiksie, Deadpool nie kryje swojego uwielbienia do Dorothy.

Fani z pewnością niecierpliwie wyczekują drugiej części filmu Deadpool. Po osobliwej zapowiedzi i pierwszym trailerze po filmie możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego. Pytanie tylko, czy poprzedzająca film premiera trzeciej części Avengers nie przyćmi zbytnio tej produkcji. Zarówno pod względem promocyjnym, jak i w wynikach sprzedaży. Miejmy nadzieję, że nie.

Maj będzie również szczególnym miesiącem dla aktora Josha Brolina. W sequelu Deadpoola wciela się on w postać Cable’a. Natomiast w Avengers: Infinity War będzie grał on Thanosa.

 

Niezatytułowany Sequel Deadpoola trafi do kin już 18 maja 2018!

źródło: comicbook