3 poziomy trudności w grze Spider-Man na PS4

Przez admin 2 Min. czytania

W najnowszym wydaniu przygód Człowieka-Pająka na konsolę PS4 gracze napotkają na trzy zróżnicowane stopnie wyzwań. Ten system selekcji trudności jest zaczerpnięty z dobrze znanej formuły, lecz prezentuje interesujące odniesienia do kultury komiksowej i nazewnictwa związanego z postacią Spider-Mana. Oto jak prezentują się dostępne opcje:

  • Przyjazny (Friendly) – opcja zaprojektowana z myślą o tych, którzy preferują cieszyć się narracją i eksploracją świata gry bez większych przeszkód. Idealna dla osób, które pragną płynnie przechodzić przez fabułę.
  • Niesamowity (Amazing) – poziom wyważony, zapewniający odpowiednią równowagę między wyzwaniem a przyjemnością z gry. Ani zbyt prosty, ani zbyt skomplikowany.
  • Spektakularny (Spectacular) – dla tych, którzy szukają prawdziwego wyzwania. Przeciwnicy na tym poziomie są znacznie bardziej odporni i wymagają strategicznego podejścia oraz cierpliwości.

Nazewnictwo tych stopni wyzwań jest hołdem złożonym trzem seriom komiksowym o Człowieku-Pająku: „Friendly Neighbourhood Spider-Man”, „The Amazing Spider-Man” oraz „The Spectacular Spider-Man”. Ciekawostką jest możliwość zmiany poziomu trudności w dowolnym momencie rozgrywki, co pozwala na dostosowanie doświadczenia do własnych preferencji.

Sekrety i Niespodzianki w Grze

Rozgrywka obfituje w liczne sekrety i easter eggi, ukryte przez deweloperów z Insomniac Games, które wzbogacają świat gry o dodatkową głębię. Gracze wyruszający na eksplorację mogą na przykład odnaleźć plecaki należące do Petera Parkera, rozsiane po całym mieście, co stanowi nawiązanie do filmu „Spider-Man: Homecoming”. To miły gest od twórców, który dodaje uroku rozgrywce.

Innym interesującym elementem jest wprowadzenie postaci Milesa Moralesa, znanego jako Spider-Man z uniwersum Ultimate Comics. Jego rola i wpływ na główną linię fabularną gry pozostają na razie tajemnicą, co jeszcze bardziej elektryzuje fanów serii.

W nowej odsłonie gry Spider-Man na PS4 gracze odkryją świat pełen wyzwań, tajemnic i odniesień do bogatej historii komiksów Marvela. Dostosowanie poziomu trudności oraz możliwość odkrycia ukrytych elementów zapewnią każdemu fanowi niezapomniane wrażenia i godziny wciągającej rozgrywki.

Udostępnij ten artykuł
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *