Strona Główna Filmy Ant-Man and The Wasp: Paul Rudd pokazuje nowy kostium Ant-Mana

Ant-Man and The Wasp: Paul Rudd pokazuje nowy kostium Ant-Mana

To już standard, że superbohaterowie Marvela przy okazji nowych filmów dostają ulepszenia swoich kostiumów. Podobnie będzie w przypadku zbliżającej się drugiej części filmu Ant-Man and The Wasp.

Podczas ostatniego odcinka programu Nights of too many stars, Paul Rudd wprost z planu filmowego Ant-man and The Wasp opowiedział na kilka pytań fanów. Zaprezentował przy tym nowy, ulepszony strój, w jakim to ujrzymy go w nadchodzącej produkcji.

„Jestem tutaj w San Francisco na planie Ant-Man i Wasp, co jest naprawdę fajne, ponieważ Marvel jest dosyć restrykcyjny w tego typu sprawach”, powiedział Rudd. „Ale pozwolili mi być w kostiumie, na planie, a przy tym filmować i odpowiadać na wasze pytania.”

Rudd wspomniał, że Marvel Studios pozwoliło na to ze względu akcji charytatywnej organizacji autystycznej NEXT for AUTISM.

„Niewielu widziało nowy strój”, powiedział Rudd. „Zmieniają je z każdym filmem Marvela, ale ten wciąż zachowuje coś z tego pierwszego.”

Poprzez zdjęcia, które wyciekły do sieci już jakiś czas temu widzieliśmy nowy strój. To jest jednak pierwsze oficjalne zaprezentowanie stroju z drugiej części filmu.

Ant-Man and The Wasp wejdą do kin 6. lipca 2018 roku!

źródło: comicbook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o