Strona Główna Filmy Avengers: Infinity War – 10 ważnych postaci, których nie było w zwiastunie

Avengers: Infinity War – 10 ważnych postaci, których nie było w zwiastunie

Avengers: Infinity War połączy największe produkcje Kinowego Uniwersum Marvela wraz z ich głównymi bohaterami jednocząc ich razem w walce z Thanosem i jego legionami podwładnych.

W długo wyczekiwanym zwiastunie do filmu Infinity War zobaczyliśmy wielu bohaterów z MCU, jednak jest kilka ważnych postaci, których w owym trailerze nie pokazano. Kogo w nim zabrakło, dowiecie się poniżej:

HAWKEYE

Hawkeye (Jeremy Renner), czyli Clint Barton ostatni raz był widziany na ekranie w filmie Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów, gdzie został zwerbowany przez Kapitana (Chris Evans), aby zapobiec zagrożeniu jaką była armia super-żołnierzy. Barton wziął udział w bitwie na lotnisku przeciwko Iron Manowi (Robert Downey Jr.) i jego drużynie o podobnych poglądach. Łucznik został następnie uwięziony w więzieniu Raft na środku oceanu. Pod koniec filmu więźniowie zbiegli i prawdopodobnie pozostają w ukryciu. Hawkeye wybierał się już od jakiegoś czasu na emeryturę.

Fani oczywiście nie są zadowoleni z tego, że Avenger nie pojawił się w trailerze. Jednak jego nieobecność może mieć coś wspólnego z jego nowym wyglądem, a może i nową tożsamością.

ANT-MAN I WASP

Ant-Man (Paul Rudd) również zwerbowany przez Kapitana Amerykę do tej samej misji skończył w tym samym miejscu co Hawkeye, zamknięty w Raft.

Nie wiadomo jeszcze, jak bohater mógłby dołączyć do Infinity War, jednak jego umiejętności takie, jak stanie się Giant-Manem przydałyby się w potężnej, zagrażającej całemu wszechświatowi walce.

U jego boku pojawi się zapowiedziana już super-bohaterka Wasp (Evangeline Lilly), która została zapowiedziana w scenach po napisach końcowych filmu Ant-Man. Jednajże nie wiedzieliśmy jeszcze Wasp w akcji w żadnej z produkcji MCU.

NEBULA

Nebula (Karen Gillan) – przyrodnia siostra Gamory (Zoe Saldana) i adoptowana córka Thanosa (Josh Brolin), z wielką żądzą zemsty na Thanosie, ostatnim razem widziana była na statku Strażników Galaktyki w drugiej części filmu. W ostatnich scenach opuszcza statek by w pojedynkę mogła szybciej odnaleźć Szalonego Tytana. Odchodząc od Strażników Nebula powiedziała Gamorze zdanie, które nadaje cel jej dalszej podróży.

„Jest więcej takich jak my. (…) Pomogę im zabijając Thanosa.”

Postać Nebuli odegra prawdopodobnie ważną rolę zarówno w Infinity War, jak i w Avengers 4, biorąc pod uwagę jej stosunek do Thanosa. Pozostaje także pytanie, co Nebula robiła przez te lata, które minęły pomiędzy akcją tych filmów. Trailer nie dał nam żadnego wglądu na zabójczynię.

VALKIRIA

Valkyrie (Tessa Thompson) jako jedna z najnowszych postaci w MCU, nawiązała przyjaźń z Hulkiem (Mark Ruffalo) i Thorem (Chris Hemsworth) w filmie Thor: Ragnarok. Wojowniczka opuściła Asgard i udała się na planetę Saakar po przegranej bitwie z Helą wieki temu. Początkowo źle nastawiona, Valkiria powraca na dobrą drogę, pomagając Thorowi i Hulkowi w walce z Helą (Kate Blanchett).

Valkiria była ostatnio widziana obok Thora na pokładzie statku przejętego przez Korga i uciekinierów, gdzie Gromowładny stał się nowym przywódcą ocalałego narodu Asgardczyków. W trailerze widzieliśmy Lokiego i Thora. Jednakże po Valkirii ani śladu.

KOLEKCJONER

Taneleer Tivan (Benicio del Toro), znany także jako Kolekcjoner, jest (lub też był) w posiadaniu Eteru – lepiej znanego jako Kamień Rzeczywistości, jednego z sześciu artefaktów, których szuka Thanos.

Udział Kolekcjonera został potwierdzony w Infinity War poprzez materiał filmowy, który wyciekł jeszcze przed oficjalnym zwiastunem filmu. Ponoć mówił w nim, że już nie posiada Kamienia Rzeczywistości.

SHURI

Shuri (Letitia Wright) to postać, która zadebiutuje w filmie o Czarnej Panterze dopiero w lutym 2018. Prawdopodobnie niedługo później pojawi się ponownie w  Avengers: Infinity War przy okazji walk w Wakandzie. Jak pokazał nam zwiastun, naród Wakandy jest atakowany przez potężną armię Thanosa. Czy jej nieobecność w trailerze jest spoilerem jej śmierci w filmie Black Panther? A może ona również założy czarny strój i stanie się Panterą?

PEPPER POTTS

Pepper Potts (Gwyneth Paltrow), asystentka i późniejsza wybranka życiowa Tony’ego Starka pojawiła się ostatnio w produkcji Spider-Man: Homecoming. Aktorka potwierdziła swój udział w Avengers 4, ale czy wcześniej zobaczymy ją w Infinity War? Fani z pewnością liczą na rozwinięcie tego, co wydarzyło się w ostatnich scenach Spider-Mana.

BLACK DWARF I EBONY MAW

Kiedy Thanos zaatakuje, nie będzie sam. Będą mu towarzyszyć jego potężniejsze dzieci  zwane Mrocznym Zakonem. Kim są i jak wyglądają możecie znaleźć TUTAJ. Dwie złe postaci – Proxima Midnight i Corvus Glaive – zostały dostrzeżone już w zwiastunie. Zaatakowały Steve’a Rogersa i Visiona (Paul Bettany). Nie widzieliśmy natomiast jeszcze pozostałej dwójki – Black Dwarf i Ebony Maw. Czy zostaną pokazani oni w kolejnych zwiastunach, czy zobaczymy ich dopiero w filmie?

Avengers: Infinity War w kinach w maju 2018 roku!

źródło: comicbook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o