Strona Główna Filmy Black Panther: Martin Freeman o swojej postaci

Black Panther: Martin Freeman o swojej postaci

Po udanej premierze filmu Thor: Ragnarok, fani skierowali swoją uwagę w stronę następnej produkcji Marvel Studios – Black Panther.

Podczas niedawnego wywiadu z TORYMax aktor Martin Freeman, który ponownie wcieli się w postać Everetta K. Rossa, przedstawił kilka szczegółów na temat swojej roli w filmie Black Panther.

„Gram faceta z rządu. Jestem gościem z CIA imieniem Everett Ross, który jest postacię przeniesioną z komiksu. Nie mam dobrych relacji z T’ Challą, czyli Czarnym Panterą. Moja postać wyrusza w dziwną podróż do Wakandy, czyli fikcyjnego afrykańskiego kraju.”

Freeman zadebiutował już wcześniej w Marvel Studios jako Everett Ross w filmie Kapitan Ameryka: Civil War, podczas którego próbował odnaleźć Bucky’ego Barnesa za przestępstwa, jakie tamten popełnił będąc Zimowym Żołnierzem. Jednak pod koniec, po schwytaniu Barona Zemo, który manipulował nimi przeciwko sobie nawzajem, podjął współprace z bohaterami.

Everett Ross w komiksie pracował w Departamencie Stanu USA i eskortował zagranicznych dyplomatów, którzy odwiedzali amerykańską ziemię. Był również specjalistą do spraw Wakandy.

Freeman wspomniał wcześniej, że miło mu było ponownie spotkać się na planie z Andym Serkisem, z którym współpracowali wcześniej przy trylogii Hobbit.

Black Panther uderzy do kin 14 lutego 2018 roku!

źródło: comicbook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o