Strona Główna Seriale DC Comics Crisis on Earth-X: Kim była dziwna dziewczyna podczas ślubu?

Crisis on Earth-X: Kim była dziwna dziewczyna podczas ślubu?

Artykuł zawiera mały spoiler dotyczący pierwszego odcinka crossoveru „Crisis on Earth-X”.

W pierwszym odcinku crossovera, w momencie kiedy bohaterowie są w kościele na chwilę przed ślubem, do Barry’ego podchodzi pewna młoda dziewczyna. Oferuje mu wodę gazowaną. Mówi także, iż bardzo się cieszy, że może być świadkiem ich ślubu, i że czuje, że będzie to coś wielkiego. Jest przy tym uroczo zakłopotana i zwyczajnie szczęśliwa ze swojej obecności na uroczystości.

Czy może wcielać się ona w postać, która przybyła z przyszłości? Czy jest to może Dawn Allen? A może Jenni Ognats? O tej pierwszej mogliście już przeczytać na naszej stronie w artykule dotyczącym nadejścia Tornado Twins, czyli potomków Barry’ego oraz Iris. Dawn wraz z bratem bliźniakiem, Donem, tworzą speedsterski duet – Bliźniaki Tornado. Rodzeństwo to w komiksie żyło w przyszłości. Należeli także do Legionu Superbohaterów (który w bieżącym sezonie serialu Supergirl ma odegrać dużą rolę). Jeżeli natomiast mowa o Jenni Ognats, to jest ona komiksową wnuczką Barry’ego znaną także jako XS. Była ona córką Dawn Allen. Jenni pojawiła się po raz pierwszy w komiksie w 1994 roku jako rezultat zniszczeń na linii czasu po wydarzeniach z historii „Zero Hour”.

Sprawą istotną dla tych dywagacji jest także jej uroda. Czy może być ona córką Iris oraz Barry’ego? Niezaprzeczalnie właśnie tak mogłaby wyglądać ich potomkini. W dziewczynę, o której mowa wcieliła się Jessica Parker Kennedy. Czy zobaczymy ją jeszcze w serialu? Scena ta wydawałaby się dziwna gdyby nie miała późniejszego rozwinięcia.

źródło: comicbook

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o