w

Czy Hulk został kiedykolwiek znokautowany?

Hulk jest z pewnością jedną z najsilniejszych postaci w całym uniwersum Marvela i wiele razy udowodnił, że jest trudny do pokonania.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy Hulk został kiedykolwiek znokautowany. Oczywiście nie dotyczy to pokonania go za pomocą magii (Doctor Strange), specjalnego gazu, czy kogoś takiego jak Silver Surfer zmieniający go w Bruce’a Bannera. Czy Hulk został kiedykolwiek pokonany przy użyciu siły?

Najczęściej był powalany za pomocą magii lub podobnych sztuczek. Jeśli nie magią, to czymś związanym z umysłem Hulka. Inne sytuacje nokautujące to czasy, gdy był mniej potężną wersją samego siebie, w tym gdy był siwym Hulkiem, czy połączonym Hulkiem.

Jeśli jesteśmy przy okazjach, w których Hulk został pokonany, a zdarzyło się to kilka razy, jedno wydarzenie od razu przychodzi na myśl. Ulubieńcem fanów jest scena z Iron Mana #131-132, w której Tony Stark i Bruce Banner po raz pierwszy łączą siły, by wyleczyć tego drugiego z jego „choroby”. Jednak Hulk triumfuje nad nauką, w wyniku czego dochodzi do walki między Iron Manem a rozwścieczonym Bannerem w skórze Zielonego Potwora. Aby wygrać, Tony musiał skupić całą moc, jaką dysponuje jego kombinezon, aby zadać jeden, celny, supersilny cios…

Prawdziwie ikoniczny moment, który warto znać i zapamiętać.

Jak więc widać i Hulk został w swojej historii pokonany przy użyciu siły.

Co myślisz?

Napisane przez Admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Czy w filmie Spider-Man: Daleko od domu są jakieś sceny po napisach końcowych?

Arrow: Katie Cassidy powróci w 6. sezonie!