Strona Główna Seriale DC Comics Flash: Kendrick Sampson obsadzony jako Brainstorm

Flash: Kendrick Sampson obsadzony jako Brainstorm

The Flash New Suit - Mixed Signals

Ten sezon serialu The Flash przedstawił nam już wiele komiksowych postaci i wygląda na to, że to wcale nie koniec. Do obsady dołączył Brainstorm.

The Flash dodał do swojej listy aktorów kolejne nazwisko. Jest to Kendrick Sampson znany z serialu Sposób na morderstwo. W produkcji telewizji CW zagra Dominica Lanse, czyli komiksową postać znaną jako Brainstorm, który weźmie udział w kilkuodcinkowej historii. Deadline opisuje postać jako „uprzejmego Agenta TSA, który nieumyślnie staje się posiadaczem mocy meta-człowieka. Teraz Dominic jest nosicielem wielkiego daru, ale też ogromnej klątwy czytania w ludzkich umysłach, czy tego chce, czy nie.”

Kendrick Sampson - Brainstorm

Bazując na opisie postaci wygląda na to, że Lanse będzie jednym z meta, którzy powstali w autobusie w czasie powrotu Barry’ego ze Speed Force. Postać zostanie przedstawiona w finale połowy sezonu już w kolejnym tygodniu.

W komiksach, Brainstorm czerpie swoją moc z hełmu, który wzmacnia jego psychiczne zdolności. Został przedstawiony w komiksie Justice League of America #32 autorstwa Gardnera Foxa i Mike’a Sekowsky’ego. Ta wersja postaci potrafiła emitować specjalne wiązki mocy i teleportować się. Brainstorm był naukowcem, który stał się wrogiem Ligi Sprawiedliwych.

Aktor Kendrick Sampson dodatkowo zagrał jeszcze w Pamiętnikach wampirów i Supernatural. Pojawił się również w produkcjach Biała sława, Gracepoint, Rosewood i kilku innych.

źródło: cbr.com

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o