James Gunn był zainteresowany filmem Hulk vs Red Hulk

Przez admin 2 Min. czytania

James Gunn, reżyser odpowiedzialny za stworzenie fenomenalnych hitów, takich jak „Strażnicy Galaktyki” oraz ich kontynuacji „Strażnicy Galaktyki Vol. 2”, odgrywa kluczową rolę w świecie Marvel Cinematic Universe. Jego twórczość zyskała uznanie na całym świecie, jednak Gunn miał w zanadrzu plany dotyczące adaptacji innych, mniej znanych opowieści.

Zaskakujące zainteresowania Jamesa Gunna

Podczas sesji Q&A na Facebooku, Gunn ujawnił, że początkowo jego zainteresowania skupiały się na postaciach, które znacznie różnią się od kosmicznej drużyny, z którą większość fanów kojarzy go najbardziej.

Hit-Monkey: Niewykorzystany potencjał

Reżyser wyznał, że jednym z jego marzeń była adaptacja przygód Hit-Monkey, zabójczej małpy i członka grupy Mercs for Money. Fascynacja Gunna postaciami nietypowymi, takimi jak świadome zwierzęta i rośliny, znane z jego poprzednich projektów (np. Rocket i Groot), mogłaby znakomicie współgrać z koncepcją filmu o tej nietuzinkowej postaci.

Hulk vs Red Hulk: Co mogło być?

Innym projektem, który Gunn rozważał, był film opowiadający o konfrontacji między Hulkiem a Red Hulkiem. W świecie MCU Hulk, zielony gigant, zadebiutował w 2008 roku w filmie „Niesamowity Hulk”. Mimo mieszanych opinii na temat tego dzieła, postać Bruce’a Bannera, pierwotnie grana przez Edwarda Nortona, a następnie zastąpiona przez Marka Ruffalo, zyskała stabilną pozycję w uniwersum. Idea filmu Hulk vs Red Hulk opierałaby się na solidnych fundamentach, zważywszy na obecność Ruffalo w MCU oraz wprowadzenie alter ego czerwonego giganta – Thaddeusa „Thunderbolta” Rossa, który pojawił się w dwóch produkcjach Marvela.

Potencjalne starcie tytanów

Pomysł konfrontacji między Hulkiem a jego czerwonym odpowiednikiem budzi zainteresowanie i otwiera pole do spekulacji na temat tego, jak mogłaby wyglądać ta opowieść. Czy fani Marvela chcieliby zobaczyć taki film? Bez wątpienia, adaptacja tych mniej znanych opowieści przez Jamesa Gunna mogłaby wnieść nowe, świeże spojrzenie do Marvel Cinematic Universe, oferując widzom nie tylko rozrywkę, ale i głębsze eksploracje charakterów i motywów.

Udostępnij ten artykuł
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *