Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – kiedy i które odcinki oglądać

Witamy w naszym przewodniku po corocznym crossoverze seriali Uniwersum DC stacji telewizyjnej CW – Kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Jeśli chcecie obejrzeć ten wyjątkowy event, który z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia, a nie jesteście na bieżąco z poszczególnymi tytułami, to ten artykuł jest właśnie dla Was.

1. Wprowadzenie do Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach

Cały crossover składa się z pięciu odcinków, które zostaną wyemitowane w różnych terminach. Abyście nie przegapili żadnej części tej epickiej historii, przedstawiamy Wam harmonogram:

  • Odcinek 5×09 serialu Supergirl – 9 grudnia (czas polski)
  • Odcinek 1×09 serialu Batwoman – 10 grudnia (czas polski)
  • Odcinek 6×09 serialu Flash – 11 grudnia (czas polski)
  • Odcinek 8×08 serialu Arrow – 15 stycznia 2020 (czas polski)
  • Odcinek 5×01 serialu Legendy Jutra – 15 stycznia 2020 (czas polski)

2. Rozpoczęcie Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach

Całe wydarzenie rozpocznie się w 5. sezonie serialu Supergirl, którego 9 grudnia zobaczymy emocjonujący odcinek 5×09. To w nim będziemy świadkami pierwszych niezwykłych wydarzeń, które zapoczątkują Kryzys na Nieskończonych Ziemiach.

3. Kontynuacja w serialu Batwoman

Po odcinku Supergirl następuje kontynuacja w pierwszym sezonie serialu Batwoman. 10 grudnia będziemy mieć okazję zobaczyć odcinek 1×09, który wprowadzi nas jeszcze głębiej w rozgrywające się wydarzenia i ich znaczenie dla Uniwersum DC.

4. Kulminacja w serialu Flash

Odcinek 6×09 serialu Flash, który zostanie wyemitowany 11 grudnia, będzie trzecią częścią Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach. Tutaj akcja nabierze jeszcze większego tempa, a superbohaterowie stawią czoła coraz większym wyzwaniom.

5. Miesięczna przerwa przed finałem

Po trzech emocjonujących odcinkach nastąpi miesięczna przerwa, w której będziemy oczekiwać na kolejne rozdziały crossoveru. Jednak nie martwcie się, bo już 15 stycznia 2020 roku, w odcinku 8×08 serialu Arrow, wrócimy do fabuły Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach.

6. Zakończenie w Legendach Jutra

W tym samym dniu, czyli 15 stycznia 2020, odbędzie się również finałowe starcie w odcinku 5×01 serialu Legendy Jutra. To tutaj wszystko się skończy, a światy zostaną ocalone lub zniszczone na zawsze.

Podsumowanie i Grafik Emisji

Oto grafik emisji crossoveru Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, uwzględniający czas polski:

  • Supergirl – odcinek 5×09 – 9 grudnia 2019
  • Batwoman – odcinek 1×09 – 10 grudnia 2019
  • Flash – odcinek 6×09 – 11 grudnia 2019
  • Arrow – odcinek 8×08 – 15 stycznia 2020
  • Legendy Jutra – odcinek 5×01 – 15 stycznia 2020

7. Podsumowanie

Crossover Kryzys na Nieskończonych Ziemiach obiecuje być spektakularnym wydarzeniem, które złączy największych bohaterów Uniwersum DC w jednej epickiej historii. Nie przegapcie żadnego z odcinków, aby poznać przebieg tego niezwykłego wydarzenia. Przygotujcie się na napięcie, emocje i zaskakujące zwroty akcji, które z pewnością zapadną Wam w pamięć.

Wielkie podziękowania dla stacji telewizyjnej CW i twórców seriali za zapewnienie nam tego niezapomnianego crossoveru. Będziemy niecierpliwie czekać na kolejne produkcje, które przeniosą nas w świat superbohaterów i ich niezwykłych przygód.

Czy jesteście gotowi na Kryzys na Nieskończonych Ziemiach? Obejrzycie ten niepowtarzalny event razem z nami? Przekonajcie się sami i wejdźcie w świat supermocy i niezwykłych bohaterów!

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *