Mario Casas i Deborah François dają swojej miłości drugą szansę dwa lata po rozstaniu

Nie wiemy, czy drugie szanse są dobre czy nie, ale co jest pewne, to że kochamy, kiedy miłość zwycięża ponad wszystko. Wydaje się, że tak właśnie stało się w historii Mario Casasa (36 lat) i Deborah François (35 lat).

Hiszpański aktor i belgijska aktorka poznali się na planie filmu “The Practitioner” i rozpoczęli swój romans w 2020 roku, po tym jak Mario zakończył związek z Blanką Suarez. W sierpniu tego samego roku interpreter został sfotografowany po raz pierwszy wymieniając gesty czułości i pocałunki z nową dziewczyną na ulicach Barcelony. Ale zaledwie rok później, w sierpniu 2021 roku, pojawiły się zdjęcia Casasa całującego się z modelką Desire Lamb na ulicy. Wtedy uznano, że jego romans z Deborah François dobiegł końca. Mario, zawsze dbający o prywatność, nigdy nie ujawniał szczegółów powodów rozstania ani nie komentował zdjęć z Lamb. To, co wyszło na jaw, to fakt, że Mario i Deborah utrzymywali kontakt, ponieważ wspólnie napisali scenariusz do filmu “Moje samotności mają skrzydła”, który jest debiutem brata Mario, Oscara Casasa, jako reżysera.

W tym środę obydwaj aktorzy znajdują się na okładce czasopisma “Ten minutes” z okazji ich pojednania. Dwa lata po tamtej krótkiej historii zostali widziani na ulicach Madrytu, wymieniając pieszczoty i gesty pełne współczucia, co potwierdza, że dali sobie drugą szansę. Według wspomnianego magazynu, początek zdjęć do filmu “Moje samotności mają skrzydła”, które rozpoczęły się w październiku 2022 roku, okazał się kluczowy, ponieważ Deborah Francois uciekła do Barcelony, aby przestać być na planie i pracować z protagonistą filmu “Trzy metry nad niebem”. Aktorka rozpoczęła swoją karierę w świecie francuskiego kina od razu odnajdując się w nim, gdzie zrealizowała większość swoich filmów. Pierwszym z nich był “Dziecko”, wyreżyserowany przez braci Dardenne, który okazał się sukcesem, zdobywając Złotą Palmę na prestiżowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Później otrzymała kolejną wielką szansę w filmie “Pierwszy dzień reszty twojego życia”, za który zdobyła nagrodę dla najlepszej nowej aktorki na Cezarach, będących francuskim odpowiednikiem nagród Goya. Jest to znaczące osiągnięcie w jej karierze, gdyż jest piątą aktorką z Belgii, która to osiągnęła w historii tych nagród. Déborah jest bardzo skryta jeśli chodzi o swoje życie prywatne, choć dzięki swojemu profilowi na Instagramie, gdzie ma blisko 40 000 obserwujących, możemy dowiedzieć się o niej więcej. Aktorka znajduje swoich głównych sojuszników na plaży i w przyrodniczych krajobrazach, aby oderwać się od rutyny na kilka dni.

Powrót Mario Casasa i Deborah François – Historia miłości

Druga szansa w miłości często wydaje się niemożliwa, ale Mario Casas i Deborah François postanowili udowodnić, że to możliwe. Oboje są znani i cenieni w branży filmowej, a ich romans stał się tematem gorących dyskusji w mediach. Jak doszło do tego ponownego spotkania? Czy to tylko chwilowy kaprys czy może coś więcej? Zapraszamy do zapoznania się z historią miłości tych dwóch utalentowanych aktorów.

Spotkanie na planie

Mario Casas i Deborah François poznali się na planie filmu “The Practitioner”, w którym grali główne role. Już od pierwszego spotkania między nimi zaiskrzyło. Ich chemia była niezaprzeczalna, a towarzyszące im emocje stały się podstawą ich długotrwałego związku. Obaj aktorzy mieli już na swoim koncie wiele sukcesów w branży filmowej i byli doceniani za swoje talenty aktorskie. Właśnie dzięki temu spotkaniu ich ścieżki się skrzyżowały i rozpoczął się nowy rozdział w ich życiu.

Miłość wkracza na plan

Podczas kręcenia filmu “The Practitioner” Mario Casas i Deborah François zaczęli coraz bardziej zbliżać się do siebie. Długie godziny spędzane razem na planie sprzyjały budowaniu więzi i nawiązywaniu coraz głębszego porozumienia. Aktorzy odkryli, że mają wiele wspólnych zainteresowań i pasji, co jeszcze bardziej pogłębiło ich relację. Miłość rozkwitła między nimi, a ich uczucia stały się coraz silniejsze.

Romantyczne chwile w Barcelonie

Po zakończeniu zdjęć do filmu “The Practitioner” Mario Casas i Deborah François zdecydowali się na wspólny wypad do Barcelony. Miasto to stało się świadkiem ich miłości i stałych dowodów czułości. Spacerując po ulicach Barcelony, trzymali się za ręce i wymieniali pocałunki, nie zważając na otaczających ich ludzi. Ich miłość była widoczna dla wszystkich. Paparazzi z łatwością uchwycili te romantyczne chwile i opublikowali zdjęcia na łamach gazet i w mediach społecznościowych.

Rozstanie, które poruszyło opinię publiczną

Niestety, jak to często bywa w świecie show-biznesu, ich miłość nie była pozbawiona trudności. Po roku intensywnego związku pojawiły się plotki o Mario Casasie i innym związku. Zdjęcia aktora całującego się z inną kobietą obiegły media i wywołały burzę wśród fanów pary. Deborah François była zrozpaczona i zraniona, a Mario Casas próbował wyjaśnić sytuację. Niestety, ostatecznie doszło do rozstania.

Cisza po rozstaniu

Po rozstaniu Mario Casas i Deborah François zachowali milczenie w sprawie swojego związku. Nie udzielali wywiadów ani nie komentowali plotek. Oboje skupili się na swojej karierze i próbowali poradzić sobie z emocjonalnym zranieniem. Jednak okazało się, że ich drogi nadal się krzyżowały.

Druga szansa

Przez kolejne dwa lata Mario Casas i Deborah François utrzymywali kontakt, choć już jako przyjaciele. Wspólnie pracowali nad scenariuszem do filmu “Moje samotności mają skrzydła”, który był debiutem reżyserskim brata Mario, Oscara Casasa. Ta współpraca pozwoliła im lepiej poznać się nawzajem i ponownie zbliżyć się do siebie. Okazało się, że miłość między nimi nie zgasła.

Pojednanie i nowy rozdział

W październiku 2022 roku rozpoczęły się zdjęcia do filmu “Moje samotności mają skrzydła”, w którym Mario Casas i Deborah François odgrywają główne role. Praca na planie pozwoliła im spędzać razem dużo czasu i jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie. W międzyczasie Deborah François zdecydowała się przenieść do Barcelony, aby być blisko Mario i wspólnie pracować nad filmem. To był ważny krok w ich pojednaniu.

Dziś Mario Casas i Deborah François są razem i cieszą się drugą szansą w miłości. Widać to po ich publicznych gestach czułości i zaangażowaniu. Nie możemy przewidzieć przyszłości, ale życzmy im wszelkiej pomyślności i szczęścia w tym nowym rozdziale ich historii miłości.

Film “Trzy metry nad niebem”, w którym Mario Casas wystąpił, jest jednym z najważniejszych punktów w karierze tego utalentowanego aktora. Obraz ten zdobył ogromną popularność zarówno w Hiszpanii, jak i za granicą, przyciągając uwagę milionów widzów swoją poruszającą historią miłości i emocjonalną głębią.

W filmie Mario Casas wciela się w rolę przystojnego i buntowniczego młodzieńca o imieniu Hache. Jego postać jest pełna sprzeczności i silnych emocji, które doskonale oddaje aktor swoim wyrazistym i autentycznym wystąpieniem. Hache spotyka na swojej drodze piękną i tajemniczą Babi, granej przez aktorkę Marię Valverde. Między nimi rodzi się intensywna i burzliwa miłość, która staje się centralnym punktem filmu.

Trzy metry nad niebem” porusza ważne tematy dotyczące dorastania, pierwszych miłości, buntu i walki z przeciwnościami losu. Obraz ten przedstawia skomplikowane relacje między bohaterami, ich pragnienie wolności i przechodzenie przez trudne momenty. Wspaniałe kreacje aktorskie, w tym rola Mario Casasa, przyczyniły się do sukcesu filmu, który stał się kultowym dziełem dla młodego pokolenia.

Dzięki “Trzem metrom nad niebem” Mario Casas zdobył nowe grono fanów i umocnił swoją pozycję jako jeden z najbardziej obiecujących aktorów swojego pokolenia. Jego zdolności aktorskie, charyzma i zaangażowanie w tworzenie wiarygodnych postaci sprawiły, że film ten zyskał status ikonicznego obrazu miłosnego. Dla fanów Mario Casasa “Trzy metry nad niebem” to absolutnie niezwykłe doświadczenie filmowe, które przypomina o sile i emocjach, jakie może wywołać prawdziwa miłość.

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *