w

Mjolnir Thora, hełm Star-Lorda i wiele więcej na aukcji!

Marzysz o trzymaniu w swoich rękach Mjolnira? Teraz to marzenie może się zrealizować, dzięki nadchodzącej aukcji!

.

Dzięki nadchodzącej aukcji Prop Store, możecie stać się szczęśliwcami, którzy będą posiadaczami filmowych gadżetów. Firma zorganizuje wyprzedaż rekwizytów w BFI IMAX w Londynie w przyszłym miesiącu. Aukcja będzie transmitowana na żywo, więc będzie można zobaczyć, kto będzie godny posiadania Mjolnira w swoich rękach.

Entertainment Weekly donosi, że wśród przedmiotów wystawionych na licytację znajdzie się kostium Jokera noszony przez Jacka Nicholsona w Batmanie, hełm Iana McKellena z filmu X-Men, peleryna Christophera Reeve’a z filmu Superman IV, hełm Chrisa Pratta noszony w Guardians of the Galaxy i oczywiście młot Thora, którym włada Chris Hemsworth.

Na blogu i Facebooku Prop Store można przeczytać, że na aukcję wystawione zostaną także kostium Ironmongera z Iron Mana, głowa C-3PO, podpisane szorty Sylvestra Stallone z Rocky’ego III, kostium Billa Murraya z Pogromców duchów, kostium Arnolda Schwarzeneggera z Terminatora 3: Bunt maszyn i wiele innych.

Niestety, wielu fanów będzie mogło jedynie rzucić na nie okiem przed rozpoczęciem aukcji, ponieważ szacuje się, że cena wywoławcza Mjolnira i kostiumu Nicholsona wyniesie od 20.000 do 30.000 funtów.

Które z tych rekwizytów byłyby Waszymi wymarzonymi?

Co myślisz?

Napisane przez Admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Niesamowity Spider-Man: Jaka jest prawda o odejściu Andrew Garfielda?

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach (Crisis on Infinite Earths) – odcinki warte uwagi