Oppenheimer online CDA, Zalukaj – wyszukaj cały film

“Oppenheimer online” to nadchodzący biograficzny film thrillerowy o J. Robertie Oppenheimerze, teoretycznym fizyku, który pomógł rozwijać pierwsze broń jądrową. Film jest reżyserowany, napisany i współprodukowany przez Christophera Nolana. Scenariusz filmu oparty jest na biografii z 2005 roku pt. “American Prometheus” autorstwa Kai Bird i Martina J. Sherwina.

InformacjeSzczegóły
TytułOppenheimer Online
ReżyserChristopher Nolan
ScenariuszChristopher Nolan
Na podstawieAmerican Prometheus by Kai Bird and Martin J. Sherwin
ProducentEmma Thomas, Charles Roven, Christopher Nolan
Główne roleCillian Murphy, Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr., Florence Pugh, Gary Oldman
ZdjęciaHoyte van Hoytema
MontażJennifer Lame
MuzykaLudwig Göransson
ProdukcjaUniversal Pictures, Syncopy Inc., Atlas Entertainment
DystrybucjaUniversal Pictures
Data premiery21 lipca 2023
Kraj produkcjiStany Zjednoczone, Wielka Brytania
JęzykAngielski
Budżet$100 milionów

Film ma w swojej obsadzie między innymi takie gwiazdy jak Cillian Murphy (w roli Oppenheimera), Emily Blunt (jako Katherine “Kitty” Oppenheimer), Robert Downey Jr. (jako Lewis Strauss), Matt Damon (jako Leslie Groves), Florence Pugh (jako Jean Tatlock) oraz Gary Oldman (jako Harry S. Truman)​.

Budżet filmu wynosi 100 milionów dolarów​. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się pod koniec lutego 2022 roku i zakończyły w maju tego samego roku. Zdjęcia do filmu były kręcone za pomocą IMAX 65mm i 65mm dużego formatu filmu, włącznie z sekcjami w IMAX czarno-białej analogowej fotografii. Nolan, jak w swoich poprzednich pracach, skorzystał z rozbudowanych efektów praktycznych i minimalnej ilości generowanych komputerowo obrazów​.

Film jest planowany do wydania w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych 21 lipca 2023 roku przez Universal Pictures. Jest to pierwszy film Nolana, który nie jest dystrybuowany przez Warner Bros. Pictures, zarówno w kraju, jak i za granicą, od czasu “Memento” (2000), a także jego pierwszy film, który otrzymał ocenę R od czasu “Insomnia” (2002)​

Jesteśmy tutaj, aby przedstawić naszą kompleksową analizę i recenzję filmu “Oppenheimer”. Ten wyjątkowy film, stworzony przez wybitnego reżysera, przenosi widza w fascynujący świat nauki, historii i kontrowersji. Nasza recenzja jest pełna szczegółów i wnikliwych spostrzeżeń, aby zapewnić Państwu najbardziej kompletny obraz tego filmu.

Mamy przyjemność przedstawić Wam niesamowity film “Oppenheimer” online, który miał swoją premierę w 2023 roku. To fascynująca produkcja biograficzna, która opowiada historię amerykańskiego naukowca J. Roberta Oppenheimera i jego niezwykłej roli w tworzeniu bomby atomowej. Film ten został wyprodukowany przez USA i Wielką Brytanię, a za reżyserię odpowiada utalentowany Christopher Nolan. W obsadzie możemy podziwiać takie gwiazdy jak Cillian Murphy, Emily Blunt, Matt Damon i Robert Downey Jr. Jeśli jesteście gotowi na wielką dawkę wiedzy i emocji, zapraszamy Was do obejrzenia tego wyjątkowego filmu online!

Oppenheimer Online

Christopher Nolan, nie tylko reżyser, ale także scenarzysta filmu “Oppenheimer”, to twórca o niezwykłym talencie. Jego kariera pełna jest oszałamiających sukcesów, a wśród jego wcześniejszych filmów znajdują się takie wielkie hity jak “Incepcja”, “Interstellar” czy “Dunkierka”. Nolan słynie z tworzenia oryginalnych i głęboko przemyślanych filmów, które łączą w sobie zarówno elementy naukowe, jak i psychologiczne. W swoich dziełach często porusza tematy związane z czasem, pamięcią oraz naturą rzeczywistości.

Obsada Oppenheimer gdzie obejrzeć

W filmie “Oppenheimer” możemy podziwiać wyjątkowo utalentowaną obsadę. Cillian Murphy, znany irlandzki aktor, wciela się w rolę J. Roberta Oppenheimera. Murphy zdobył uznanie dzięki swoim występom w takich produkcjach jak “28 dni później” czy “Dunkierka”. Emily Blunt, brytyjska aktorka, znana z filmów takich jak “Diabeł ubiera się u Prady” czy “Cicha noc”, wciela się w postać Katherine Oppenheimer, żony naukowca. Matt Damon, amerykański aktor, scenarzysta i producent, sławę zdobył dzięki roli w filmie “Buntownik z wyboru”. W “Oppenheimerze” Damon wciela się w postać generała Lesliego Grovesa, który nadzoruje projekt Manhattan i wywiera presję na naukowców. Robert Downey Jr., kolejna amerykańska gwiazda, zdobył popularność dzięki roli Iron Mana w serii filmów Marvela. W “Oppenheimerze” wciela się w postać młodego naukowca Richarda Feynmana, który wspiera Oppenheimera w pracach nad bombą atomową.

Fabuła Oppenheimer wyszukaj Cały film

Akcja filmu “Oppenheimer” rozgrywa się głównie w czasie II wojny światowej oraz okresie zimnej wojny. Opowiada on historię J. Roberta Oppenheimera, wybitnego fizyka teoretyka, który zostaje zwerbowany przez rząd USA do opracowania broni o niewyobrażalnej sile. Wraz z grupą naukowców pracuje nad projektem Manhattan, którego celem jest stworzenie bomby atomowej. W trakcie filmu obserwujemy dylematy moralne, z jakimi boryka się Oppenheimer, oraz jego relacje z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami.

Produkcja Oppenheimer CDA

Film “Oppenheimer” to ambitna produkcja pochodząca zarówno z USA, jak i Wielkiej Brytanii. Reżyserią i scenariuszem zajmuje się Christopher Nolan, który słynie z tworzenia filmów o wysokiej jakości. Zdjęcia do filmu kręcone były w różnych miejscach, w tym m.in. w Los Alamos, gdzie znajdowało się rzeczywiste laboratorium projektu Manhattan.

Efekty wizualne, ścieżka dźwiękowa, montaż

Cały film “Oppenheimer” wyróżnia się wysokiej jakości efektami wizualnymi, które pomagają zrozumieć skomplikowane zagadnienia naukowe oraz oddać atmosferę tamtych czasów. Ścieżka dźwiękowa filmu potęguje emocje i dodaje dramatyzmu przedstawionym wydarzeniom. Montaż filmu sprawia, że mimo trudnych tematów, film jest płynny i zrozumiały dla widzów.

Oppenheimer premiera – Dostępność w polskiej wersji językowej

Cieszę się, że mogę przekazać dobrą wiadomość – film “Oppenheimer” jest dostępny w polskiej wersji językowej. Oznacza to, że możecie go oglądać z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Wybór zależy od Waszych preferencji. Lektor stanowi doskonałą opcję dla osób preferujących polskie tłumaczenie, napisy są idealne dla tych, którzy chcą doskonalić język angielski, natomiast dubbing umożliwia swobodne śledzenie fabuły bez czytania napisów. Zachęcamy Was do obejrzenia tego filmu online z polską wersją językową!

Dlaczego warto obejrzeć cały film Oppenheimer Netflix?

Istnieje wiele powodów, dla których warto obejrzeć film “Oppenheimer”. Przede wszystkim, opowiada on ważną i fascynującą historię, która miała wpływ na losy świata. Ponadto, film ten charakteryzuje się znakomitą obsadą, która w pełni oddaje się swoim rolom z pasją i zaangażowaniem. Oglądając “Oppenheimera”, możemy poszerzyć naszą wiedzę na temat projektu Manhattan i stworzenia bomby atomowej. Ponadto, film porusza dylematy moralne i etyczne związane z tworzeniem broni masowego rażenia. Warto również podkreślić, że “Oppenheimer” został wyreżyserowany przez utalentowanego Christophera Nolana, znanego z ambitnych i porywających produkcji. Zachęcamy Was do obejrzenia tego filmu, który z pewnością dostarczy Wam wielu emocji oraz skłoni do refleksji na temat nauki, etyki i konsekwencji naszych działań.

Gdzie obejrzeć cały film Oppenheimer Zalukaj?

Film “Oppenheimer” online możecie obejrzeć na różnych platformach, takich jak Vider, CDA czy Netflix. Jeśli nie jesteście pewni, która opcja będzie dla Was najlepsza, polecamy skorzystać z wyszukiwarki filmów – upvod.pl, która pomoże Wam znaleźć dostępne źródła online dla tego filmu.

Kto może oglądać filmy online?

Filmy online mogą oglądać wszyscy, którzy mają dostęp do internetu. Oglądanie filmów w sieci ma wiele zalet, takich jak wygodny dostęp w dowolnym czasie i miejscu, możliwość wyboru wersji językowej oraz uniknięcie konieczności wychodzenia z domu. Oglądanie filmów online pozwala również na łatwiejsze dostosowanie się do preferencji widza, zarówno pod względem repertuaru, jak i godzin seansów. Dodatkowo, często jest to również bardziej ekonomiczne rozwiązanie, niż tradycyjne kino.

Nie czekajcie, rozpocznijcie seans online już teraz!

Podsumowując, film “Oppenheimer” to produkcja wart obejrzenia ze względu na swoją ważną tematykę, znakomitą obsadę oraz reżyserię. Dzięki dostępności w polskiej wersji językowej, każdy z Was może cieszyć się tym filmem w najbardziej komfortowy sposób. Nie czekajcie, rozpocznijcie seans online już teraz i pozwólcie się porwać emocjom oraz fascynującej historii J. Roberta Oppenheimera i jego roli w stworzeniu bomby atomowej!

Film “Oppenheimer” oparty jest na biografii J. Roberta Oppenheimera zatytułowanej “American Prometheus”, napisanej przez Kai Birda i Martina J. Sherwina. Produkcja przedstawia życie i osiągnięcia tego wybitnego naukowca w kontekście historycznym. W centrum fabuły znajduje się praca Oppenheimera nad Projektem Manhattan oraz jego zaangażowanie w rozwój broni jądrowej.

Produkcja

Film “Oppenheimer” powstaje przy współpracy Syncopy Inc. i Atlas Entertainment, z Christopherem Nolanem jako reżyserem i scenarzystą. Nolan, Emma Thomas i Charles Roven pełnią również funkcję producentów. W obsadzie głównej rolę J. Roberta Oppenheimera gra utalentowany aktor Cillian Murphy. Dołączają do niego Florence Pugh, Matt Damon, Robert Downey Jr. i Emily Blunt, tworząc wyjątkowo silną ekipę aktorską.

Premiera

Amerykańska premiera filmu “Oppenheimer” została zaplanowana na 21 lipca 2023 roku, według informacji podanych przez Universal Pictures. Warto zauważyć, że jest to pierwszy film Christophera Nolana, który nie będzie dystrybuowany przez Warner Bros. Pictures od czasu “Bezsenności” z 2000 roku. Premiera filmu “Oppenheimer” budzi ogromne oczekiwania zarówno wśród fanów Nolana, jak i miłośników filmów biograficznych.

Zaangażowanie naukowe

Film “Oppenheimer” jest nie tylko fascynującą produkcją filmową, ale również pozwala zgłębić historię nauki i jej wpływ na świat. J. Robert Oppenheimer odegrał kluczową rolę w rozwoju broni jądrowej, a jego praca miała ogromne konsekwencje zarówno dla nauki, jak i dla polityki światowej. Przedstawienie tych aspektów w filmie jest niezwykle ważne dla zrozumienia i docenienia dziedzictwa naukowego Oppenheimera.

Film “Oppenheimer” to wyjątkowe dzieło, które w fascynujący sposób przedstawia życie i osiągnięcia J. Roberta Oppenheimera. Produkcja Christophera Nolana, wzbogacona wybitną obsadą aktorską, zapewnia niezapomniane przeżycia kinowe. Premiera tego filmu biograficznego jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie kina. Będzie to nie tylko emocjonująca podróż przez historię nauki, ale także okazja do refleksji nad skomplikowanymi zagadnieniami etycznymi i moralnymi związanymi z rozwojem broni jądrowej.

Oppenheimer

Director: Christopher Nolan

Date Created: 2023-07-01 18:35

Ocena redakcji:
5

Pros

 • Wizualna i techniczna jakość filmu jest imponująca. Efekty specjalne są doskonale wykorzystane, zwłaszcza w przedstawieniu potęgi broni atomowej.
 • Aktorska gra jest znakomita, a wybór aktora do roli Oppenheimera był trafiony. Odtwórca roli oddaje zarówno intelekt, jak i emocjonalną złożoność postaci.
 • Film doskonale oddaje kontekst historyczny, w którym działał Oppenheimer, ukazując wpływ politycznych napięć na jego prace naukowe.
 • Narracja filmu jest głęboka i angażująca. Reżyser skupia się zarówno na osiągnięciach naukowych Oppenheimera, jak i na jego moralnych dylematach związanych z bronią jądrową.
 • Muzyka wpasowuje się doskonale w atmosferę filmu, wzmacniając emocje i oddając napięcie.

Cons

 • Film może być zbyt powolny dla niektórych widzów. Długie sekwencje dialogowe i brak dynamicznych akcji mogą niektórym osobom się nie podobać.
 • Niektóre wątki mogą być niejasne dla osób, które nie są dobrze zaznajomione z historią Oppenheimera i projektem Manhattan. Dodatkowe tło historyczne mogłoby pomóc w lepszym zrozumieniu niektórych scen.
 • Tematyka filmu, związana z bronią atomową i jej konsekwencjami, może być trudna do przyswojenia dla niektórych widzów, zwłaszcza tych, którzy preferują lżejsze filmy rozrywkowe.
 • Język Polski
 • Napisy Polskie
 • Audio Polski