The Meg 2: The Trench (2023) Cały Film – Obejrzyj Online

Meg 2: The Trench – Premiera i Miejsce Premiery

Film Meg 2: The Trench jest obecnie w fazie postprodukcji i planowana data premiery to 4 sierpnia 2023 roku. Oczywiście, jak w przypadku wielu innych produkcji filmowych, ta data może ulec zmianie, jednakże fani z niecierpliwością oczekują, aby premiera odbyła się zgodnie z planem. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, Meg 2 trafi na ekrany kin. Po udanym występie pierwszego filmu w kinach w 2018 roku, producenci spodziewają się podobnego sukcesu pod względem sprzedaży biletów na Meg 2.

Czy Jest Dostępny Zwiastun Meg 2: The Trench?

Pierwszy zwiastun filmu Meg 2: The Trench został opublikowany 8 maja 2023 roku. Zwiastun trwa prawie trzy minuty i przedstawia m.in. ataki morderczych rekinów oraz eksplorację podwodną. Bestia powraca, a my nie możemy doczekać się, co przyniesie Meg 2: The Trench. Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu poniżej.

O czym Jest Meg 2: The Trench?

Oficjalny opis fabuły filmu Meg 2: The Trench brzmi następująco: “Przygotujcie się na największą dawkę adrenaliny tego lata w filmie „Meg 2: The Trench”. To prawdziwa jazda bez trzymanki, która jeszcze bardziej powiększa przepychanki z gigantycznymi rekami z 2018 roku, przenosząc akcję na wyższe poziomy i jeszcze większe głębiny, pełne wielu potężnych Megów i nie tylko! Zanurz się w niezbadane wody razem z Jasonem Stathamem i światową ikoną kina akcji, Wu Jingiem, którzy prowadzą odważny zespół badawczy w ekspedycji na najgłębsze głębiny oceanu. Ich podróż zamienia się w chaos, gdy groźne operacje górnicze zagrażają misji i zmuszają ich do zaciętej walki o przetrwanie. Nasi bohaterowie stają w obliczu gigantycznych Megów i bezwzględnych rabusiów ekologicznych, muszą uciekać, sprytnie myśleć i przeżywać brutalną walkę z bezlitosnymi drapieżnikami, ścigającymi ich w niesamowitym tempie. Wprowadź się w najelektryzujące doświadczenie kinowe tego roku z „Meg 2: The Trench”, gdzie głębiny oceanu równają się wysokościom niepowstrzymanej ekscytacji!”.

W filmach tego gatunku jest bardzo prawdopodobne, że twórcy postawią na większe i lepsze efekty w sequelu, dlatego należy się spodziewać większego rekina lub nawet zupełnie nowego i bardziej destrukcyjnego potwora, takiego jak Kronozaur, który pojawia się w kontynuacji książkowej na podstawie filmu (The Trench autorstwa Steve’a Altana). Oczywiście, film nie ogranicza się jedynie do rekinów – pierwsza część świetnie przedstawiła postać Jasona Stathama – Jonasa Taylora. W sequelu możemy spodziewać się większego rozwinięcia postaci Jonasa, który na końcu pierwszego filmu był bliski poświęcenia swojego życia. Skutki tej decyzji będą miały długofalowe konsekwencje dla jego rodziny i przyjaciół. Fanów pierwszej części czeka wiele emocjonujących przygód i akcji pod wodą.

W wywiadzie dla Collidera, producent filmu Lorenzo di Bonaventura zdradził, czego można się spodziewać po sequelu: “Okazało się, że film nadal cieszy się popularnością, więc w trakcie tworzenia drugiej części dowiedzieliśmy się, że można do niego dodać więcej komedii, niż pierwotnie zakładaliśmy. Myślę, że ten film jest prawdopodobnie bardziej zabawny. Są w nim naprawdę śmieszne momenty. Pojawia się więcej ataków rekinów. Przetestowaliśmy na widowni jeszcze więcej szalonych pomysłów. Film zdaje się być dobrze odbierany przez widzów, podobnie jak pierwsza część.”

Kto Zagra w Meg 2: The Trench?

Należy zrozumieć, że fani pierwszej części filmu pokochali obsadę i będą chcieli, aby aktorzy powrócili w sequelu. Chociaż znamy kilku aktorów, którzy powrócą, takich jak Jason Statham w roli Jonasa Taylora, to niektórzy aktorzy, jak na przykład Li Bingbing (Transformers: Wiek Zagłady), nie będą powracali, z nieznanych przyczyn. Jednakże fani nie powinni być zbytnio zmartwieni, ponieważ obsada wskazuje, że wciąż jest dużo zabawy przed nami. Oprócz Stathama, do obsady dołączają Page Kennedy (Godziny szczytu) jako DJ, Shuya Sophia Cai (Mr. Corman) w roli córki Suyin o imieniu Meiying oraz Cliff Curtis (Słońce) jako Mac. Oczekuje się również, że pojawią się inne postacie, których powrót nie został jeszcze ogłoszony. Jak wiadomo, dobry sequel buduje na bazie pierwszej obsady, a Meg 2 również to robi, dodając do niej takie nazwiska jak Sergio Peris-Mencheta (Rambo: Ostatnia krew), Sienna Guillory (Resident Evil), Skyler Samuels (American Horror Story) oraz chiński artysta sztuk walki i gwiazda akcji Wu Jing (Wolf Warrior), który wcieli się w tajemniczą postać. W rzeczywistości większość z tych nowych członków obsady ma jeszcze nieujawnione role, co tylko dodaje tajemniczości wokół filmu.

Kto Tworzy Meg 2: The Trench?

Najważniejszą zmianą w ekipie filmu jest reżyser – Jon Turteltaub został zastąpiony przez brytyjskiego reżysera Bena Wheatleya (Sightseers), który mam nadzieję wykorzysta swoje wieloletnie doświadczenie reżyserskie w tej kontynuacji. Scenariusz został napisany przez autorów pierwszej części, Jon Hoebera, Ericha Hoebera i Deana Georgarisa. Randy Greenberg i Catherine Xujun Ying są producentami wykonawczymi, a Belle Avery i Lorenzo di Bonaventura pełnią funkcję producentów. Kenneth Atchity i Chi-Li Wong są współproducentami, Cliff Lanning jest producentem współpracującym, a Atchariya Pinitsanpirom pełni rolę producenta wykonawczego. Za zdjęcia odpowiada Haris Zambarloukos, a montaż filmu wykonuje Jonathan Amos.

Kiedy i Gdzie Odbywały się Zdjęcia do Meg 2: The Trench?

Nie zdjęto ich na dnie Rowu Mariańskiego, to na pewno. Dzięki informacjom od Jasona Stathama, wiemy, że prace nad filmem Meg 2: The Trench rozpoczęły się w styczniu 2022 roku w Wielkiej Brytanii, a następnie przeniesiono się na inne lokalizacje. Wiemy również, że część zdjęć odbyła się w Tajlandii i Hongkongu. Produkcja została zakończona, a film obecnie znajduje się w fazie postprodukcji.

Jaki Będzie Rating Meg 2: The Trench?

Film Meg 2: The Trench otrzymał rating PG-13. Chociaż niektórzy mogliby mieć nadzieję na wyższy rating, z większą ilością przemocy i krwi, to sequel będzie kontynuował ścieżkę pierwszej części, która również otrzymała ten rating. Rating PG-13 został przyznany ze względu na “akcję/przemoc, niektóre krwawe obrazy, język i krótkie treści sugestywne”. Ważne jest jednak zauważenie, że być może największy film o rekinach wszech czasów, “Szczęki” (Jaws), również otrzymał rating PG. Podobnie jak bardziej współczesne filmy o rekinach, takie jak “Płytki” (The Shallows) czy “47 metrów niżej” (47 Meters Down), które również posiadają rating PG-13, udowadniając, że do stworzenia dobrego filmu o zabójczych rekach nie jest potrzebny rating R.

To wszystko, co wiemy na temat filmu Meg 2: The Trench do tej pory. Czekamy z niecierpliwością na premie

  • Język English
  • Napisy English
  • Audio English