Strona Główna Funbox Nadchodzi druga edycja WARSAW COMIC CON

Nadchodzi druga edycja WARSAW COMIC CON

Już w ten weekend odbędzie się druga edycja Warsaw Comic Con.

W najbliższy weekend w halach Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie zjadą się miłośnicy fantastyki, science fiction, superbohaterów i innych. Podczas trwającej trzy dni imprezy pojawi się wiele gwiazd kina i telewizji oraz autorów komiksów, czy powieści fantastycznych. Przeprowadzone zostaną panele tematyczne, warsztaty, konkursy. Będzie również wiele atrakcji dla cosplayerów. Nie zabraknie oczywiście wielu sklepików, gdzie będzie można zaopatrzyć się w komiksy, figurki, kostiumy, plakaty, Funko Popy, czy inne produkty związane z poszczególnymi gatunkami.

Wydarzenie to rozpocznie się w piątek o 12:00 i potrwa do niedzieli do godziny 20:00. Na event dowiozą nas bezpłatne autobusy. Ich rozkład możecie znaleźć na oficjalnej stronie WARSAW COMIC CON.

Imprezę uświetnią gwiazdy seriali Teen Woolf, Skam, Gra o Tron, Pamiętniki Wampirów, Riverdale, Sherlock, Wikingowie. Pojawią się aktorzy z filmów Piraci z Karaibów oraz Harry Potter. Największą gwiazdą będzie aktorka serialu Słoneczny Patrol – Pamela Anderson, którą znają chyba wszyscy.

Harmonogram spotkań z gwiazdami oraz rozpiskę paneli i warsztatów zamieszczam poniżej:

harmonogram-stref

harmonogram-gwiazd

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o