Strona Główna Komiksy DC Comics Zobaczcie jak członkowie Trinity wyglądaliby jako nastolatkowie!

Zobaczcie jak członkowie Trinity wyglądaliby jako nastolatkowie!

Trinity Superbohaterowie

Trinity w DC Comics to grupa trzech najbardziej znanych superbohaterów na świecie. Chodzi oczywiście o Wonder Woman, Batmana i Supermana. Tym razem jeden z artystów pokazał ich jako nastolatków.

Artysta Stephen Byrne opublikował nowoczesną interpretację bohaterów DC z drużyny Trinity. Chodzi oczywiście o Wonder Woman, Supermana i Batmana jako cywili, ale w wersji młodzieńczej. Rysownik pracujący nad takimi tytułami jak Justice League, Serenity czy Green Arrow opublikował na swoim profilu młodsze wersje członków Ligi skąpanych w słońcu.

Pełen duszy i charakteru obraz zatytułował „Triniteens”. Przedstawia on Clarka Kenta jako członka drużyny footballowej wraz z jego rozpoznawalnym lokiem we włosach i literką „S”. Może ona oznaczać Smallville oraz Supermana (czyli służyć jako znak rodu El).

Wonder Woman jest na środku na samym przodzie ubrana w modną czerwoną kurtkę z jej emblematem. Wciśnięta w jeansy i przepasana swoim lasso z dumą nosi amazońskie bransolety na nadgarstkach.

Jeżeli chodzi o Batmana, to młody Bruce Wayne ma na głowie kaptur (bardzo przypomina tu swojego syna, Damiana) nosząc dumnie logo z nietoperzem na koszulce. Po wyrazie twarzy widać, że nadal walczy z gniewem i bólem jaki przyniosła mu strata rodziców.

Zobaczcie sami to arcydzieło poniżej!

źródło: cbr.com

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o