Przełomowy film “Escape” autorstwa Rodrigo Cortésa, wyprodukowany przez Nostromo, z udziałem Mario Casasa

Mario Casas, jeden z największych gwiazd hiszpańskiego kina i telewizji, oraz zdobywczyni Nagrody Goya, Anna Castillo (“El olivo”, “La llamada”), wystąpią w głównych rolach w filmie “Escape”. Ta nowa produkcja zostanie nakręcona przez znanego pisarza i reżysera Rodrigo Cortésa i wyprodukowana przez Nostromo Pictures.

Wolna adaptacja powieści Enrique Rubio

Film “Escape” oparty jest na powieści o tym samym tytule autorstwa Enrique Rubio. Reżyser Rodrigo Cortés zdecydował się na stworzenie oryginalnej adaptacji, która zapewni widzom niezapomniane wrażenia.

Intensywny rok dla Nostromo Pictures

Nostromo Pictures pochłonęło intensywne przygotowania do produkcji filmu “Escape” po udanym roku 2022. W ciągu tego roku firma zrealizowała aż siedem filmów i wydała kolejne dwie produkcje, które zdobyły szerokie uznanie na całym świecie.

Fascynująca historia “Escape”

Fabuła filmu “Escape” skupia się na bohaterze o imieniu N., młodym mężczyźnie, który pragnie życia w więzieniu i jest gotów zrobić wszystko, aby tam trafić. Historia stawia wiele pytań: Czy ci, którzy mu się przywiązują, zdołają go powstrzymać przed popełnianiem coraz poważniejszych przestępstw? Jak daleko sędzia jest gotów się posunąć, aby nie spełnić jego prośby? “Escape” to pełna napięcia i niezwykła podróż, w której ucieczka odbywa się w odwrotnym kierunku.

Prace nad filmem

Planowane rozpoczęcie zdjęć do filmu “Escape” zaplanowano na przyszłe lato w Madrycie. Obecnie trwają rozmowy na temat finansowania produkcji, której wsparcie już zagwarantowała hiszpańska publiczna telewizja RTVE. Producent Adrián Guerra prowadzi również rozmowy z potencjalnymi partnerami, którzy chcieliby dołączyć do projektu.

Rodrigo Cortés powraca do hiszpańskiego kina

“Escape” to pierwszy hiszpańskojęzyczny film Rodrigo Cortésa od czasu jego debiutanckiej czarnej komedii “The Contestant”, która została wydana w 2007 roku. Reżyser jest znany z tworzenia filmów, które zdobywają uznanie na całym świecie.

Międzynarodowy sukces Nostromo Pictures

Nostromo Pictures to firma założona w 2010 roku przez producentów Adriána Guerrę i Núrię Valls. Szybko zdobyła międzynarodowe uznanie dzięki takim filmom jak “Pogrzebany” czy “Czerwone światła”. Współpracując z utalentowanymi reżyserami i aktorami, firma osiągnęła sukces zarówno na hiszpańskim rynku, jak i za granicą.

Bogate portfolio Nostromo Pictures

Nostromo Pictures może poszczycić się imponującym portfolio. Ich filmy zdobyły duże zainteresowanie widzów na całym świecie. Produkcje takie jak “Przez moje okno” czy “Krzywe linie Boga” odniosły sukces zarówno na dużym ekranie, jak i na platformach streamingowych.

Kontynuacja sukcesów Nostromo Pictures

Nostromo Pictures nie zwalnia tempa i nadal pracuje nad kolejnymi projektami. W planach jest m.in. kontynuacja filmu “Przez moje okno” zatytułowana “Przez morze”. Firma ma również w planach wydanie filmu “Bez tytułu: Bird Box Spain”, będącego hiszpańskim spin-offem popularnego thrillera “Bird Box” z udziałem Sandry Bullock.

Film “Escape” zapowiada się jako przełomowa produkcja, która połączy w sobie różne gatunki filmowe. Z udziałem tak utalentowanej obsady i doświadczonego zespołu produkcyjnego, Nostromo Pictures ma szansę na kolejny sukces na arenie międzynarodowej.

Dzięki swojemu bogatemu portfolio i uznaniu zarówno w Hiszpanii, jak i za granicą, firma Nostromo Pictures jest w stanie dostarczyć widzom niezapomniane filmy, które trafiają do szerokiej publiczności.

Mario Casas w filmie “Trzy metry nad niebem”

Ważnym punktem w karierze Mario Casasa jest jego udział w filmie “Trzy metry nad niebem” (hiszp. “Tres metros sobre el cielo”). Ten hiszpański romans obyczajowy, oparty na powieści Federico Moccii, zdobył ogromną popularność zarówno w Hiszpanii, jak i za granicą.

W filmie “Trzy metry nad niebem” Mario Casas wciela się w rolę młodego buntownika o imieniu Hache. Jego postać wplątuje się w skomplikowane relacje i namiętną miłość z Babi (grana przez Maríę Valverde). Film porusza tematy młodzieńczych emocji, przyjaźni, miłości i buntu, stając się ikoną dla wielu młodych widzów.

Dzięki swojej przekonującej grze aktorskiej Mario Casas zdobył uznanie krytyków i publiczności. “Trzy metry nad niebem” przyniosły mu dużą popularność i ugruntowały jego pozycję jako jednego z najważniejszych aktorów młodego pokolenia w hiszpańskim kinie.

Warto zauważyć, że Mario Casas kontynuuje swoją wszechstronną karierę, wcielając się w różnorodne role filmowe i telewizyjne. Jego talent i zaangażowanie sprawiają, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych aktorów w branży filmowej.

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *