w

Thor: Ragnarok – 10 najlepszych momentów z trailera

W zeszły poniedziałek Marvel wydał pierwszy zwiastun trzeciego filmu Thora. Od początku do końca nie wyglądało to tak, jak się spodziewaliśmy, ale w dobry sposób. Było jasne i kolorowe – zabawne i niesamowite?

To sprawiło, że ludzie byli podekscytowani filmem, o którym tak naprawdę nie mówiono, a potem zdali sobie sprawę, jak wiele zabawy będą mieli w listopadzie. Wydawało się, że każdy kolejny moment był jeszcze bardziej epicki niż poprzednie.

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych momentów zwiastuna Thor: Ragnarok.

1. Hela miażdży Mjolnir

Jasne, w MCU nie ma nikogo, kto byłby w stanie podnieść młot Thora. Jest jednak jedna osoba, która mogłaby go zniszczyć gołymi rękami.

To krótkie ujęcie to tylko jeden przykład tego, jak „Thor: Ragnarok” będzie zupełnie innym filmem od innych filmów o Thorze.

2. Zniszczenie Asgardu

Asgard służył jako fundament Marvel Cinematic Universe od czasu pojawienia się Thora w 2011 roku – aż do teraz. Hela obiecała zniszczyć ojczyznę Thora.

3. Lądowanie Thora

Thorowi udaje się uciec z Asgardu i trafia na nieznaną planetę…

Fajne w tej scenie jest to, że wszystko wygląda realistycznie. Wszystko tu wygląda znacznie bardziej klasycznie, niczym wzięte z filmów o Gwiezdnych.

Ta scena z Tessą Thompson jako Valkyria była dobrym początkiem. Dodatkowo pokazuje nam, co ma nadejść. W zwiastunie jest już więcej, niż mogliśmy się spodziewać. Podsumowując, Tessa Thompson wykonała świetną robotę ze swoją postacią

4. Upadek Valkyrii

Wielu uważa tę scenę za upadek Walkirii. Jednak w mitologii jest wiele Walkirii, które pełnią funkcję eskorty zmarłych żołnierzy do zaświatów. Dlatego może to być pokazane jako fragment retrospekcji.

Uważam, że oglądanie bitew jest tutaj naprawdę fajne, ponieważ nikt nie spodziewał się, że żołnierze pójdą na wojnę z pegazem w filmie Marvela.

5. Jeff Goldblum

Tak jak Benicio Del Toro grał Kolekcjonera w Strażnikach Galaktyki, tak Jeff Goldblum doskonale wciela się w rolę Wielkiego Mistrza.

Było dużo oczekiwania wokół powrotu Jeffa Goldbluma do filmów o Parku Jurajskim.

6. Powrót Heimdalla

Ten zwiastun Heimdalla pokazał nam więcej postaci, co było nieoczekiwane dla niektórych osób. Wyróżniał się w nim swoimi żółtymi oczami. Widzieliśmy go walczącego w intensywnej bitwie w lesie.

Pozostaje jednak pytanie: czy Heimdall opuścił Asgard, czy nie?

7. Pierwsze spojrzenie na Skurge’a

Aktor Karl Urban został obsadzony w nadchodzącym filmie Marvela Thor: Ragnarok. Jego niezwykłą grę aktorską można zobaczyć w filmach takich jak Judge Dredd, Lawless i Władca Pierścieni. Dlatego możemy powiedzieć, że dla Karla Urbana będzie to idealna rola.

Właśnie kiedy Skurge wszedł do przyczepy, widział strzelanie do czytelników komiksów. Obraz w tej wersji „starego” Thora jest kręcony bezpośrednio w trybie.

8. Loki i jego sztylety

Wszyscy kochają Lokiego, więc nic dziwnego, że pojawił się już w pierwszym zwiastunie Thor: Ragnarok. Typowym stylem Lokiego jest robienie czegoś naprawdę fajnego, ale nikt nie wie dokładnie, po której stronie jest tym razem.

Możesz w to nie uwierzyć, ale trudno powiedzieć, jaką rolę w tej scenie walki odgrywa Loki.

9. Przedstawiamy…

Kiedy Wielki Mistrz mówi „Niesamowite”, wszyscy dokładnie wiedzieliśmy, kto pojawi się na arenie.

Hulk nie tylko przedostał się przez bramę, on ją zniszczył. Zielony bohater podarował również swoją zbroję gladiatora od Planety Hulk i wydał jeden z najbardziej makabrycznych ryków w historii.

10. My się znamy!

Thor krzyknął z radości pod koniec zwiastuna. Thor krzyknął „Tak!” przed swoim starym kolegą, mając nadzieję, że uratuje go przed jeszcze gorszą bitwą.

Ten zwiastun wygląda świetnie i mamy nadzieję, że wkrótce poznamy Wasze przemyślenia i opinie na jego temat.

Co myślisz?

Napisane przez Admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Arrow: Katie Cassidy powróci w 6. sezonie!

Wyciekły nowe detale o Avengers 4