w

Ulubiony przez fanów serial Netflix – Wiedźmin pokonuje Hawkeye i Wheel of Time debiutem w nowym sezonie

Netflix istnieje już od kilku lat i nadal porywa publiczność swoimi oryginalnymi serialami – w szczególności najnowszymi. Fani z niecierpliwością czekają na kolejny odcinek. W zeszłym roku jednym z największych sukcesów serwisu streamingowego była adaptacja Wiedźmina na żywo. Drugi sezon zadebiutował pod koniec zeszłego roku, wzbudzając wiele emocji ze strony fanów. Nielsen poinformował, że niedawna rozmowa telewizyjna zrównała się z imponującymi liczbami oglądalności. Według doniesień Wiedźmina, dwa sezony Wiedźmina obejrzano łącznie przez 2191 milionów minut w tygodniu od 13 do 19 grudnia. To było znacznie wyższe niż w przypadku Hawkeye Disney+, który miał pięć odcinków obejrzanych przez 580 milionów minut. Uzyskał także szczyt The Wheel of Time firmy Amazon, który miał siedem odcinków obejrzanych przez 467 milionów minut.

Jest to zgodne z niedawno opublikowanymi danymi z serwisu Netflix, który twierdził, że sezon 2 Wiedźmina obejrzano łącznie 462,5 miliona godzin w ciągu pierwszych 28 dni od premiery. To sprawia, że jest to siódme co do wielkości wydanie w języku angielskim w ich historii.

W drugim sezonie Wiedźmina, wierząc, że życie Yennefer zginęło w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii postanawia schronić się w swoim rodzinnym domu w Kaer Morhen. Gdy władcy kontynentu walczą o władzę i kontrolę, musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele bardziej niebezpiecznym: jej tajemniczą mocą.

Gwiazdy The Witcher: Henry Cavill (Geralt of Rivia), Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri), Jodhi May (Calanthe), Björn Hlynur Haraldsson (Eist), Adam Levy (Mousesack), MyAnna Buring (Tissaia), Mimi Ndiweni (Fringilla), Therica Wilson-Read (Sabrina), Emma Appleton (Renfri), Eamon Farren (Cahir), Joey Batey (Jaskier), Lars Mikkelsen (Stregobor), Royce Pierreson (Istredd), Maciej Musiał (Sir Lazlo), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), and Anna Shaffer (Triss).

Czy podoba Ci się Wiedźmin na Netflixie? Powiedz nam w komentarzach!

Co myślisz?

Napisane przez Admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Wyciekły nowe detale o Avengers 4