w

Zwiastun filmu Black Widow

Marvel właśnie ogłosił datę premiery swojej kolejnej przełomowej produkcji.

Oto krótki film z pierwszych zapowiedzi produkcji Czarnej Wdowy, który zawiera również podsumowanie jej fabuły w tym filmie. Premiera już za 6 miesięcy i mamy nadzieję, że będziecie na nią czekać!

Premiera Czarnej Wdowy zapowiedziana jest na maj 2020 roku.

Czarna wdowa to film o superbohaterach skoncentrowany na kobietach. Film będzie pierwszym solowym filmem o superbohaterach dla kobiecej postaci Marvela od czasu Catwoman z 2003 roku. Premiera Czarnej Wdowy zaplanowana jest na 1 maja 2020 roku.

Recenzja zwiastuna filmu Black Widow

Zwiastun Black Widow został wydany, a internet już wibruje z ekscytacji. Zwiastun zaczyna się od głosu Natashy Romanoff, mówiącego: „Kiedyś byłam baletnicą”. Głos przechodzi następnie do sekwencji akcji, w której widzimy Czarną Wdowę walczącą z grupą uzbrojonych mężczyzn.

Pierwsze ujęcie Czarnej Wdowy w zwiastunie przedstawia ją ubraną w obcisłą czarną sukienkę i buty na wysokich obcasach, kopiąc uzbrojonego mężczyznę w twarz. Następnie kopie innego mężczyznę, który celował w nią od tyłu. Potem kontynuuje walkę z nimi jeden po drugim, gdy zbliżają się do niej.

Zwiastun pokazuje nam również przebłyski przeszłości Natashy, a także jej obecne życie jako zabójczyni i szpiega dla SHIELD.

Co myślisz?

Napisane przez Admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Spider-Man: Daleko od domu [recenzja]